24–25-aprel kunlari ICFAI University (Hindiston) bilan hamkorlikda tashkil etilgan nufuzli xalqaro konferensiya muvaffaqiyatli bo‘lib o‘tdi. Anjuman doirasida ilmiy tadqiqotlar almashinuvi, innovatsion g‘oyalar muhokamasi va xalqaro hamkorlik istiqbollari yuzasidan samarali muloqotlar olib borildi.
Konferensiyaga universitet rektori Panjiev Ulug‘bek boshchiligida faol ishtirok etilib, xalqaro aloqalarni mustahkamlash, yangi ilmiy hamkorliklarni yo‘lga qo‘yish borasida muhim tashabbuslar ilgari surildi.
🌟 Mazkur nufuzli anjuman universitetimizning global ta’lim va ilmiy maydondagi o‘rnini yanada mustahkamlashga xizmat qildi

24–25 апреля успешно прошла престижная международная конференция, организованная в сотрудничестве с ICFAI University (Индия). В рамках мероприятия состоялись продуктивные обсуждения по обмену научными исследованиями, инновационными идеями и перспективам расширения международного сотрудничества.
Под руководством ректора университета Панджиева Улугбека университет принял активное участие в конференции, выступив с важными инициативами по укреплению международных связей и развитию новых научных партнёрств.
🌟 Данная престижная конференция послужила укреплению позиций нашего университета на глобальной образовательной и научной арене.