Dotsent Shukrilla Murodov tashabbusi bilan Faollar zalida seminar-trening tashkil etildi. Unda Raqamli hukumat loyihalarini boshqarish markazi mutaxassisi Komiljon Erkinov Yagona interaktiv davlat xizmatlari portali, uning imkoniyatlari va qulayliklari haqida ma’lumot berdi.
Seminar Filologiya (rus tili) yo‘nalishi talabalari uchun bo‘lib, ularga raqamli xizmatlardan foydalanish va xalqaro IT sertifikatlarni olish bo‘yicha tushunchalar berildi.
KIU nafaqat ta’lim maskani, balki katta imkoniyatlar makonidir. Bu yerda har bir talaba oʻz imkoniyatidan foydalanib shaxsiyati va kelajagini omadli qurishi mumkin.
♻️ Buning uchun sizdan ishonch, harakat va xohish talab qilinadi xolos. Biz bilan katta marralar sari qadam tashlang!

По инициативе доцента Шукриллы Муродова в зале активистов был организован семинар-тренинг. В ходе мероприятия специалист Центра управления проектами цифрового правительства Комилжон Эркинов представил подробную информацию о Едином портале интерактивных государственных услуг, его возможностях и преимуществах.
Семинар был проведён для студентов направления
«Филология (русский язык)», в рамках которого им были даны важные знания по эффективному использованию цифровых услуг и получению международных IT-сертификатов.
KIU — это не только образовательное учреждение, но и пространство больших возможностей. Здесь каждый студент может раскрыть свой потенциал и успешно построить свою личность и будущее.
♻️ Для этого от вас требуется лишь вера в себя, стремление и действия. Сделайте шаг к большим целям вместе с нами!